Álláshirdetés leírása

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:
Cseh-szlovák nyelveken beszélő telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:
• Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása cseh-szlovák nyelveken: beérkező hívások fogadása turisztikai foglalóportál szolgáltatásaival kapcsolatban
• Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
• Ügyfél e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
• Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs vonal biztosítása
• A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
• Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
• Cseh-szlovák felsőfok/anyanyelvi szint (mind a két nyelv ismerete szükséges!)
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
• Monotónia tűrés
• Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
• Precíz, megbízható munkavégzés

Előnyök:

Juttatások:
• Fix alapbér + nyelvpótlék + műszakpótlék
• Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Alkalmazotti státusz
• 8 órás munkavégzés

Kapcsolat:
• E-mail:job1323@prohumanallas.hu
Magyar nyelvű önéletrajzát a job1323@prohumanallas.hu e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.

Kapcsolat

Profield

Egészségügyi asszisztens
( / Állás)

noimage
09-08-2016

Németországba keresünk viz-gáz-fütesszerelöket
( / Külföldi állások)

noimage
06-23-2016

Adminisztrátor
( / Adminisztrációs állások)

noimage
08-25-2016

3,5 tonnás, ponyvás kisteherautóra keresünk gépkocsivezetőt
( / Sofőr, gépkocsivezető)

noimage
02-23-2016