Álláshirdetés leírása

Vízvezetékszerelő – Augsburg

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Augsburg

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több

Vízvezeték szerelőt (f/n)

Az Ön feladatai:

– Gáz – és vízvezeték bekötése
– Szaniterek bekötése
– Szaniterek beszerelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)
– befejezett iskolai tanulmány, mint asztalos
– munkatapasztalat ezen a területen
– saját autó előny
– önálló munkavégzés
– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

– Bér: 1500 euró/hó/nettó (172 munkaóra)
– Heti előleg (150-200Euro)
– Szállás a cég által szervezett és fizetett
– Német munkaszerződés
– Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
– Szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Kerjük, jelentkezése esetén a zárójelben irt pár sort vegye tudomásul:

„Ich stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten für den Bedarf des Rekrutierungsprozesses zu (gemäß dem Datenschutzgesetz vom hier bitte ergänzen.) zu“

Kapcsolat

Silverhand Hungary Kft

Németországi éttermi munkák nyelvtudás nélkül is
( / Külföldi állások)

noimage
07-27-2016

Eladót keresünk, budaörsi áruházba
( / Eladói állások)

noimage
06-04-2018

Grafikust keresünk!
( / Irodai munka)

noimage
12-09-2016

Mechatronikai műszerész Németországba

noimage
07-05-2016