Álláshirdetés leírása

jobgermany2016@gmail.com
Ezermester Munka Németországban (közel Frankfurthoz 120km-re Eszakra) bentlakasos

Keresünk egy magyar Jehova tanúit vagy emberi ertekekkel elo ferfit, aki keresi a külföldi munkalehetőséget, mint Ezermester és ügyvivő.
Az oka hogy Jehova Tanúit hivunk az annak köszönhető, hogy pozitív a tapasztalatunk velük.

Személyi profil
Személyiség: Őszinte, Megbízható és toleráns

Személyes helyzet: Azonnali lehetösege annak hogy éljen Németországban.

Készségek
Igazoltan es tapasztalattal rendelkezo Ezermester
B kategorias jogosítvány (lehetőleg saját autóval)
Képes kommunikálni angolul vagy németül alapfokon (kifejezni magát, és megérteni az iránymutatásokat).
E-mail elerhetöseg

Munkaköri leírás
Mint Ezermester kell biztosítani az általános karbantartási és tisztítási munkakat egy vendégházban. Vízvezeték, elektromos, ács, kőműves és felújítások. Üriteni a szemetet, ház takarítása a közössegi helysegekben nem a szobakban, kiegett izzók cserelese, szivárgó csövek megjavitasa, új csempe rakas falra es padlora, fűnyírás, falevelek , penész, gyom, stb azaz kertimunka.

Mit kínálunk
A stabil munkahely egész évben. Az az elképzelésünk, hogy kialakitsunk egy stablish hosszú munka kapcsolatot.
Vonzó fizetés teljesítmény szerint.
Szállás ugyanabban a házban. Gyors fenyszalas internet kapcsolat van.
Barátságos környezetben. Mi egy fiatalos pár vagyunk, aki vezet egy kis vendeghazat a világ minden tájáról jövö latogatokkal.
A Vendeghaz közeleben van egy Jehova Tanúi terem (10km)
Gyönyörű környezetben található, a közepén van egy természeti parknak, lenyűgöző tájak, erdők, tiszta levegő és a nyugalom. Jó kapcsolata van a fő városban a vonatokkal és autópályákkal.

Kapcsolat

Alicia Smith
0034602467604

Csomagoló munka Csepelen!
( / Betanított munkák)

noimage
07-18-2016

Takarító

noimage
03-26-2017

Utasbiztonsági koordinátor
( / Recepciós állások)

noimage
03-10-2016

Vízvezetékszerelő
( / Külföldi állások)

noimage
07-29-2016