Álláshirdetés leírása

Budapest IV. kerületi partnercégünkhöz gyártósori összeszerelő operátor munkakörbe keresünk munkatársakat!

Feladatok:
• alkatrészek gyártásában való részvétel,
• félkész-, kész termékek összeszerelése
• magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
• munkaterület tisztán tartása.

Elvárások:
• azonnali munkakezdés
• monotónia tűrés
• megbízhatóság és precíz munkavégzés,
• hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:
• fix alapbér + műszakpótlék,
• hosszú távú munkalehetőség,
• professzionális szakmai háttér,
• barátságos munkakörnyezet,
• fejlődési lehetőségek.

Munkaidő: 3 műszakos munkarend H-P
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
Jelentkezését önéletrajz formájában az FE004 referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787 8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Facebook elérhetőségünk:
Budapesti állások WHC Kft.

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Kapcsolat

WHC Kft.
06 1 787 8399

Sofőrállás belföldön, "C" kat.
( / Sofőr, gépkocsivezető)

noimage
07-12-2016

Telefonos piackutató munkatárs (német nyelvtudással)
( / Adminisztrációs állások)

noimage
10-21-2015

Részmunkaidős árupakoló
( / Betanított munkák)

noimage
09-06-2016

Betanított raktárosi munka (Budapest északi részénél)

noimage
10-21-2016