Álláshirdetés leírása

Ha érdekel a logisztika, szereted a pörgést és jó állóképességgel rendelkezel, akkor a mi csapatunkban a helyed.

Raktáros kollégákat keresünk 8. kerületi raktárépületbe.

Amit nyújtani tudunk:

- Modern, automatizál munkakörnyezet
- Stabil vállalati háttér
- Fix alapbér + visszakövethető teljesítménybér
- Elérhető nettó jövedelem: 140-160.000 Ft
- Hétköznapi munkavégzés
- Előrelépési lehetőség
- Azonnali munkakezdés lehetősége

Feladatok:
Megrendelt áruk összekészítése szállításra vonalkódok és meghatározott lista alapján. Központi raktárba beérkező termékek szétválogatása, kihelyezése a polcokra.

Előképzettség nem szükséges, így pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Betanítást biztosítunk, könnyű fizikai munka, nem kell nehezet emelni hölgyek is nyugodtan pályázhatnak.

Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a job175@prohumanallas.hu e-mail címre.

További információért keresse kollégánkat a 20/218-8483-as telefonszámon (hétköznapokon 08:30-17:00 között).

Kapcsolat

Profield

TB ügyintéző
( / Állás)

noimage
07-04-2016

Symfony fejlesztőt keresünk
( / Informatikai állások)

noimage
12-09-2015

Megváltozott munkaképességű munkatárs
( / Karbantartó állások)

noimage
06-20-2016

CSOMAGOLÓ, GÉPBEÁLLÍTÓ
( / Csomagoló állás)

noimage
07-12-2016