Álláshirdetés leírása

Partnerünk vezető munkagépgyártó nagyvállalatainak készít gömbgrafitos öntvényből erőátviteli, kormánymű és futómű alkatrészeket.
Csapatunk fejlődése miatt keresünk új munkavállalókat
Öntvény előkészítő
munkakörbe gödöllői munkavégzésre.

Feladatok:
• félkész termékek, öntvények csiszolása,
• Csiszolt öntvények ellenőrzése
• Terület rendben tartása, elő
• Üzembiztonsági, tűzvédelmi, munkarendi szabályok betartása

Elvárások:
• Alapfokú végzettség
• Megbízható pontos munkavégzés
Az ideális jelölt több éves gyártói környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezik, és megbízhatóan elvégzi a rá osztott feladatokat.
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés egy 1992 óta folyamatosan működő vállalatnál,
• Alapbér+jelenléti pótlék, teljesítménybér, cafetéria
• Hosszú távú munkalehetőség
• Három műszakos munkarend hétfőtől péntekig
• Útiköltség térítés vagy céges busz
Munkavégzés helye:
Pest megye - Gödöllő
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Kapcsolat

Humánia HRS Group Zrt.
14557045

Felvétel kőműves, burkoló, szobafestő, gipszkartonos
( / Fizikai munka)

noimage
12-30-2017

Irodavezető
( / Adminisztrációs állások)

noimage
04-13-2018

Beszerző
( / Állás)

noimage
06-07-2016

Szolgáltatás értékesítésére keresünk értékesítő kollégákat
( / Értékesítői állások)

noimage
03-22-2016