Mechanikus karbantartó kollégát keresünk Nagyigmándra!

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2018-02-01 13:02:02
Hirdetések:  whctatabanya

Partnercégünk amerikai tulajdonban lévő agrár-profilú nagyvállalat. 1997. évi magyarországi megjelenése óta a forgalmazott termékek skálája folyamatosan bővült, mint ahogy a megrendelőiknek köre is.
A jelentős beruházások és gyors fejlődésnek köszönhetően hazánkban és világszerte is a vezető mezőgazdasági cégek között tartják számon.
A Nagyigmándon működő telephely karbantartási csapata új kollégát keres, nyugdíjba vonult munkatárs pótlására.
Várjuk a sok éves tapasztalattal rendelkezők, vagy akár a kevésbé tapasztalt, ám tanulni vágyó, lelkes, jó műszaki affinitású jelentkezők pályázatát is egyaránt.

Feladatok:
• Műszaki gépek és berendezések karbantartási és javítási feladatainak ellátása
• Megelőző karbantartások támogatása
• Technikus kollégák munkájának segítése
• Karbantartó műhely fenntartása, alkatrész-gazdálkodás
Elvárások:
• Néhány éves tapasztalat
• Középfokú (műszaki) végzettség
• Több műszakos munkarend vállalása
• Magabiztos számítógép-használat
Előny:
• Hegesztő végzettség és tapasztalat
• Hidraulikai, pneumatikai ismeretek
Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria a munkaviszony elejétől
• Bejárás támogatás a törvényi kereteken felül vagy céges járat
• Modern, kellemes, családias légkör
• Lehetőség a hosszú távú együttműködésre egy nagynevű multinacionális céggel

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016
Munkaügyi engedélyszám: 481-6/2002-2000, XX-M-001/407/2013

Information

Kapcsolat

whctatabanya