Földmérő

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-09-08 15:20:48
Hirdetések:  HÍRÖS GEO Kft.

Gyakorlott, digitális mérőállomások, GPS-ek, szintezők használatában jártas munkavállalók jelentkezését várjuk.

Feladatok:

Alappontok sűrítése
Vízszintes és magassági adatok gyűjtése és feldolgozása
Vízszintes és magassági értelmű kitűzések
Térinformatikai adatok gyűjtése, feldolgozása
A terepen található természetes és mesterséges alakzatok térbeli helyzetének meghatározásához szükséges mérések elvégzése
A térképen kijelölt földfelszíni létesítmények pontos helyének kitűzése
Épületek, építmények vízszintes és függőleges irányú elmozdulásának mérése
Szakmai irányítás mellett a mérési eredmények feldolgozása, a hiányzó adatok kiszámolása
Földmunkák megkezdése előtt a föld felszíne alatt lévő vezeték- és csőhálózat felkutatása és bemérése
Mérési jegyzetek készítése, mérési adatok digitalizálása
Térinformatikai adatbázis kezelése, digitalizálási feladatok
Illesztőpont mérés

Elvárások:

Jogosítvány: “B” személygépkocsi, kistehergépkocsi
Informatikai ismeret: ITR ismeret, Autocad ismeret előny
Utazási hajlandóság
Pontos, precíz munkavégzés
Figyelem-megosztási képesség
Rugalmasság, tanulékonyság, önálló munkavégzés, jó koordinációs és szervező készség
Monotónia-tűrés és fizikai állóképesség
Munkavégzés változó időjárási körülmények között (terepi munkavégzés)

Jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti

Munkaidő: teljes munkaidő 4 havi munkaidőkeretben

Cafeteria juttatási rendszer: évi bruttó 500 000 Ft

Fizetés: képzettségtől és gyakorlattól függően havi bruttó 180-220 000 Ft

Fényképes magyar, szakmai önéletrajzokat a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: hirosgeo@hirosgeo.hu

Information

Kapcsolat

HÍRÖS GEO Kft.