Azonnali munkakezdés

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-09-05 12:38:02
Hirdetések:  Rózsa Kitti

Debreceni székhelyű cég keres OKJ-s végzettségű, dolgozni vágyó munkatársat!
Cég profilja:
- Webshop és üzlet üzemeltetés, ajándéktárgyak árusítása
Munkaidő:
- Hétfőtől - péntekig 9:00 - 17:30-ig
Elvárások I.
- önálló munkavégzés
- terhelhetőség
- gyártási folyamatok elsajátítása
- logisztikai folyamatok átlátása
- Precíz munkavégzés

Elvárások II.:
Az alábbi OKJ-s papírokkal vagy ezekkel egyenértékű végzettséged legyen:
NYOMDAIPARI TECHNIKUS
GYORSNYOMDAI GÉPKEZELŐ
ANYAGBESZERZŐ
RAKTÁROS
RAKTÁRKEZELŐ
ÁRUÖSSZEÁLLÍTÓ
LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ
Feladatok:
- ajándéktárgyak gyártása (pl: póló / egérpadnyomás , betanított munka)
- logisztika
- raktáradmin kezelése

Előny:
-munkanélküli jogviszony bejelenthető legyen - GINOP 5.2.1
- maximum 25 éves életkor - GINOP 5.2.1
- hasonló területen szerzett tapasztalat
Fizetés:
- bruttó 977 Ft/óra

Munkakezdés:
- azonnal
Irodánk Debrecenben a Vágóhíd utcán található. ( Irodánk: klimatizált, hangszigetelt ablakok, jó légkör, igényes munkakörnyezet )
Érdeklődés esetén küldj egy fényképes önéletrajzot ide PDF formátumban rozsa.kitti1993@gmail.com
Telefonszám:0630/350-1364
Cégünk: Pannora Kft - 14745539-2-09

Information

Kapcsolat

Rózsa Kitti