Projektkoordinátor

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-01-12 12:14:01
Hirdetések:

A Tisza Cipő Group munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó divíziója, a Robotica BF Kft keres csapatába projektkoordinátort.

Főbb feladatok, munkák:
• Munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása,
• A toborzási igény mennyiségi és minőségi kielégítése, a toborzási csatornák, eszközök kiválasztása, a toborzás vevői igények szerinti ütemezése, toborzásban való részvétel
• Új toborzási tervek kidolgozása, útvonalak kidolgozása (akár külföldi területeken is) a projekt igényeinek függvényében
• A projekten dolgozó kollégák, toborzók munkájának irányítás koordinálása országosan illetve határon kívül

• Kapcsolattartás a vevővel, vevői igények kielégítése (telefonos és személyes kontakt, vevői igények szerinti rendelkezésre állás)
• Beszámolási kötelezettség a projekt aktuális állapotáról és haladásáról
• Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
• Mobilitás
• Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség
• Magabiztos személyiség, vezetői attitűd
• Nagyfokú terhelhetőség
• Stressz tűrés
• "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
• Biztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point),

Előny:
• Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/munkaügy), vagy ezzel megegyező gyakorlat
• Termelői oldalon megszerzett HR-, és/vagy szolgáltató oldalon munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat (projektvezetői tapasztalat előny)
• Angol vagy német illetve szlovák vagy román nyelvtudás

Amit biztosítunk:
• Fix fizetés és teljesítményarányos bónusz
• Fejlődési lehetőség
• Előrelépési lehetőség
• Céges személygépkocsi használat

Munkavégzés helyszíne:
• A központi iroda Budapesten található, de a munkavégzés nagyfokú mobilitást kíván!

• Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az allas119@robotica.hu e-mail címre vagy a 06206284110-es telefonszámon.
• Kérjük, a gyorsabb ügyintézés érdekében levelében tüntesse fel, hogy melyik oldalon találkozott hirdetésünkkel.

Facebook elérhetőség:

Information

Kapcsolat

Robotica BF