LAKOSSÁGI TELEKOMMUNIKÁCIÓS ÉRTÉKESÍTŐ

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-09-24 10:53:16
Hirdetések:

A UPC Magyarország Kft. értékesítési igazgatóságának hivatalos kiemelt stratégiai szerződéses partnere telefonos értékesítő munkatársakat keres budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Várjuk azoknak a jelentkezését, akinek fontos a stabilitás, a hosszú távú kiszámítható, magas szintű jövedelem.

Feladatok:
• A UPC Magyarország csoport mobil- és otthoni szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése
• A UPC Magyarország csoport teljes portfóliójának ismerete, az ehhez szükséges szakmai tudás és számítógépes alkalmazások használatának elsajátítása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word,Excel)
• Önállóság, pontosság, megbízhatóság
• Nyitottság, empátia, ügyfél-centrikusság
• Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
• Stressztűrés, kitartás
• Határozott fellépés és értékesítési szemlélet
• Tanulási, megújulási kedv

Előnyök:
• Telefonos és vagy személyes értékesítői tapasztalat

Juttatások:
• Fix alapbér +Teljesítményalapú kiemelkedő jutalék + Mozgóbér
• Rugalmas 4,6 vagy 8 órás munkaidő
• Stabil szervezeti háttér, hosszú távú munkakör
• Folyamatos szakmai továbbképzés
• Nagyszerű vállalati légkör, elkötelezett munkatársakkal

Kapcsolat:
• E-mail:job2664@prohumanallas.hu
Magyar nyelvű fényképes jelentkezését a megadott e-mail címre várjuk.

Information