Műszak koordinátor

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-09-23 14:34:10
Hirdetések:

A HUMÁNIA HRS Group Zrt. szegedi irodája keres partnere számára munkavállalókat
MŰSZAK KOORDINÁTOR/DISZPÉCSER
munkakörbe.
Feladatok:
A gyártó vonalak alap és csomagolóanyagainak igénylése és a kiadások pontos könyvelése,
Pontos adatszolgáltatás az alap és csomagolóanyagok, valamint a késztermékek készleteiről, felhasználásáról,
A termelési csapatok munkájának koordinálása a műszakváltáskor és a műszak során.
Bérezés:
br. 190 000 Ft/hó+pótlékok (+ cafeteria, útiköltség térítés)
Munkarend:
3 műszakos
Előny:
SAP ismeret,
hasonló területen szerzett tapasztalat
Ha ÖN:
- középfokú végzettséggel rendelkezik,
- hosszú távú munkát keres,
- mely munka gondolkodást igényel és nem ugyanaz ismétlődik nap mint nap
Akkor Ön a mi emberünk. Önéletrajzot a laczo.noemi@humaniahrsgroup.hu e-mail címre várjuk. Kérdése esetén kérem hívja: 70/315-5371-es telefonszámot.

Information

Kapcsolat

Humánia HRS Group Zrt.