CNC operátort keresünk Biatorbágyra!

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-09-12 16:55:20
Hirdetések:

Mezőgazdasági gépgyártással foglalkozó multinacionális partnerünk biatorbágyi telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

CNC operátor

Feladatok:

- CNC gépek kezelése, beállítása, programozása
- Új CNC programok tesztelése
- Alap karbantartási feladatok ellátása
- Kitűzött termelési és minőségi célok teljesítése
- Szerszámozás végrehajtása, szükséges szerszámok kiválasztása
- Szükséges program-módosítások elvégzése
- Eszközök üzemszerű használata
- A munkavédelmi eszközök használata

Elvárások:

- Lézervágó / élhajlító / stancoló / lemezolló gépeken, vagy egyéb CNC forgácsológépen, vízvágó gépen szerzett releváns szakmai tapasztalat (partnercégünknél használt gépek típusai: Bystronic lézervágó, Amada élhajlító, Finn-Power stancgép)
- Műszaki rajzolvasási készség
- 5S módszer ismerete/betartása
- 2 műszakos munkarend vállalása (06:00-14:20, 14:00-22:20)

Előnyök:

- Azonnali kezdés

Juttatások:

- Fix alapbér + műszakpótlékok + bónusz + cafeteria + egyéb juttatások
- Hosszú távú munkavégzés
- Professzionális szakmai háttér

Kapcsolat:

E-mail: job1666@prohumanallas.hu

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre.

Information

Kapcsolat

Ódor Viktória