Telefonos asszisztens kollegát keresünk

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-09-07 09:48:49
Hirdetések:

A Robotica BF Kft. a Tisza Cipő Csoport munkaerőközvetítéssel foglalkozó leányvállalataként 9. kerületi irodájába keres telefonos asszisztens munkatársat.

Várható feladatok:
• Leendő kollegák toborzása, felkutatása különböző internetes portálokon
• Telefonos alkalmassági előszűrés a HR tanácsadó kollegák részére
• Interjú időpontok egyeztetése telefonon
• A kapcsolódó adminisztráció, adatrögzítés elvégzése számítógépen.

Elvárások:
• Telefonos munkakörben szerzett gyakorlat
• Pontosság, precizitás, gyors munkavégzés
• Tiszta, érthető, magabiztos kommunikáció
• HR területen szerzett tapasztalat előny
• Középfokú végzettség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 9. Kerület

• Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését:
fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a: munka@robotica.hu e-mail címre
vagy
telefonon a +36-70-7755-016-os telefonszámon.
• Kérjük, a gyorsabb ügyintézés érdekében levelében tüntesse fel, hogy melyik oldalon találkozott hirdetésünkkel.
• Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/Roboticakft?ref=hl

Information

Kapcsolat

Robotica BF