Telefonos munkatárs

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-07-18 13:12:57
Hirdetések:

Szeretsz másokkal kommunikálni és úgy gondolod, hogy kipróbálnád magad a call center világában? Rész- és teljes munkaidős munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba, telekommunikációs területre:

Feladatok:
• Piacvezető telekommunikációs vagy biztosítási cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül,
• Termékek és szolgáltatások ismertetése, ajánlása és értékesítése,
• Az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja.

Elvárások:
• Telekommunikációs területre: középfokú végzettség,
• Biztosítási területre biztosításközvetítői hatósági vizsga (BOI) vagy bármilyen meglévő, keményfedeles diploma (nyelvvizsgával együtt)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
• Monotónia tűrés,
• Magabiztos szóbeli kommunikáció,
• Érétkesítői véna,

Előnyök:
• Telekommunikációs vagy biztosítások értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Juttatások:
• Rész- és teljes munkaidő (4-6-8 óra),
• Rugalmas munkaidő-beosztás: ahogyan ráérsz, hétfőtől péntekig reggel 8 és este 8 között, hétvégéid szabadok,
• Fizetés: versenyképes fix alap + bónusz rendszer, melynek nincsen felső határa,
• Meetingeken, képzéseken való folyamatos részvétel biztosítása,
• Fiatalos, kedves csapat és modern munkakörnyezet egy felújított irodaházban,
• Hosszú távú, biztos munkahely.

Kapcsolat:

Ha alkalmasnak találtad magad a pozícióra, jelentkezz bátran fényképes önéletrajzzal a job1319@prohumanallas.hu e-mail címen keresztül.

Information

Kapcsolat