Álláshirdetés leírása

Ügyfelünk korábban külföldi, jelenleg magyar tulajdonban lévő energetikai, kiemelten nagy projektekkel dolgozó fővállalkozó cég.
Az erőművek, az ipari energetikai létesítmények, a tervezés és az ipari karbantartás szakterületeken számos nemzetközi és hazai referenciával rendelkeznek. A projektek nagyon változatosak, műszaki szemmel igazi mérnöki remekművek, ezért a folyamatos szakmai fejlődés biztosított.

Jelenleg bővülő szakmai csapatukba keresünk ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba tapasztalt kollégát.

Feladatok:

-Kivitelezés helyszíni irányítása;
-Kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása az építési helyszínen;
-Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés;
-Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre valamint a beszállítók és alvállalkozók felé támasztott követelményekre;
-Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
-Helyszíni kooperációkon, megbeszéléseken való részvétel;
-Heti, havi jelentési kötelezettség;
-Projekt költségvetés nyomon követése, és beavatkozás a kritikus pontokon.

Elvárások:

-Egyetemi vagy Főiskolai építészmérnöki VAGY építőmérnöki végzettség;
-Minimum 3 - 5 év szakmai tapasztalat magas-, ÉS / VAGY mélyépítésben;
-Felelős műszaki vezetői jogosultság;
-„B” kategóriás jogosítvány.

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Kapcsolat

Beck & Partners Kft.
06209999259

Pénzügy és fix fizetés!
( / Értékesítői állások)

noimage
10-05-2015

Cseh-szlovák nyelveken beszélő telefonos ügyfélszolgálati mu
( / Ügyfélszolgálati munkatárs)

noimage
09-08-2016

Ausztriai munka
( / Betanított munkák)

noimage
10-13-2017

Konyhai előkészítő
( / Konyhai állások)

noimage
11-23-2016