Description

Imádja a KÉSZLETGAZDÁLKODÁST?
Szívesen dolgozna családias, skandináv környezetben?

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb csomagoló anyag gyártó és forgalmazó multinacionális cégcsoportja. 71 gyártó kapacitással, 23 értékesítési irodával működnek 34 országban.
Számos speciális terméket kínálnak közel 16 000 ügyfelük számára világszerte.
1980-tól kezdve vált a cég egyszerű középméretű vállalkozásból a területén szakértőjévé.

Szakértői csapatuk számára keressük most azt a KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI SPECIALISTÁT, aki szakmai tudásával támogatja a magas szintű professzionális tevékenységet. Az új munkatárs teljes körűen fog felelni a gyárakból történő beszerzésekért, az ehhez kapcsolódó készletszint optimalizálásért.

Feladatok:

Stock Management
Új cikkek felvitele /meglévők szükség szerinti módosítása iScalaban és az új cikkek kommunikálása / fizikai ellenőrzése raktár felé;
Készlettranzakciók készítése (raktári átmozgatások, blokkolások, leltárkorrekció, átcsomagolások követése);
Kapcsolattartás a raktárral, készlettel kapcsolatos instrukciók kiadása (hiány/sérült termékek blokkolása);
Készletellenőrzés analitika alapján raktárral havi 4 alkalommal;
Készlettervezés / Készletoptimalizálás;
Beérkező áru készletrevétele, ár és mennyiségi ellenőrzés számla alapján, beérkezett europaletták ellenőrzése és szükség szerinti reklamációja;
Éves leltárok előkészítése, hiány/többlet készletrevezetése;
2 havi mennyiségi előrejelzés elkészítése és leadása minden hónap 15. napjáig, vagy az azt megelőző munkanapig a gyárak felé;
Következő havi rendelések leadása minden hónap 22-ig a gyárak felé – megosztott;
Éves budget ( mennyiségi előrejelzés)leadása a gyáraknak minden év augusztusában (12 hó előrejelzés);

Elvárások:

Egyetemi vagy Főiskolai végzettség;
Min. 3 – 4 éves tapasztalat készletgazdálkodásban és operatív beszerzésben nagy cikkszámmal dolgozó multinacionális vállalatnál;
Valamilyen Vállalatirányítási rendszer ismerete.
Erős középszintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez szükséges;
MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

A pozícióhoz illeszkedő fizetés;
Családias, skandináv légkör;
Felelősségteljes munkakör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információk:

A pozíció 3 év határozott időre szól, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, aki számára ez nem jelent problémát! Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Contact

Beck & Partners Kft.
06209999259