Description

Biztosítási termékkel foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Telefonos operátor 6 órás részmunkaidőben
Feladatok:
• Meglévő ügyfelek telefonos megkeresése
• Biztosítási termékek bemutatása és értékesítése
• Információnyújtás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
• Hívások adminisztrációja
• Ajánlatok és árkalkulációk kiküldése
Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Kitartó, céltudatos, motivált személyiség
Előnyök:
• Telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat
• Banki vagy biztosítási szektorban szerzett tapasztalat
Juttatások:
• Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
• Folyamatos képzések és támogató csapat
• Előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül
• Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Várjuk jelentkezését, fényképes szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi címre: job2341@prohumanallas.hu

Contact