Description

Akár otthonról végezhető munkára (rész-és teljes munkaidőben is) keresünk nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező partnercégünkhöz az alábbi pozícióba:
Román vagy cseh- és szlovák nyelvű telefonos ügyfélszolgálati vagy értékesítő munkatárs
Feladatok:
Ügyfélszolgálatos pozícióban:
• Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
• Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
• Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben
• Termékajánlás
• A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
Értékesítő pozícióban:
• Kimenő hívások indítása és kezelése lakossági szegmensben
• Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül, meglévő ügyfélkörben)
• Információnyújtás a cég termékeiről
• Igényfelmérés az ügyfelek körében
Elvárások:
• Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű román vagy cseh és szlovák nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Jó kommunikációs készség
• Ügyfélközpontúság
Előnyök:
• Call Centerben/ ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
Juttatások:
• FIX alapbér + jutalék
• Hosszú távú lehetőség
• Rugalmas beosztás hétfőtől péntekig, 4-6-8 órában, esetenként hétvégén is
• Ügyfélszolgálati pozícióban lehetőség otthoni munkavégzésre
Kapcsolat:
• Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a job2312@prohumanallas.hu címre.

Contact