Informatikus mérnök

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-09-19 11:25:29
Hirdetések:

A budapesti székhelyű Easy Holding már évek óta a magyar IT szegmens ismert szereplője. Cégünk folyamatosan bővülő csapatába keres

Informatikus mérnök munkatársat.

Feladatok:
• Szerverek és komplett rendszerek rendszerszintű karbantartási feladatainak ellátása
• Minőségügyi és IT biztonsági szabályok, előírások fejlesztése
• Rendszerfejlesztési és -bővítési feladatok ellátása
• Projektekben való részvétel, azok koordinálása és lebonyolítása
• Gyártóinkkal történő support kapcsolattartás
• Kisebb csoport/terület vezetése

Elvárások:
• Befejezett felsőfokú tanulmányok műszaki/IT területen
• Középszintű szakmai angol nyelvismeret
• Legalább egy rendszermérnöki vizsga Microsoft vagy Citrix területen
• Virtualizációs rendszerek alapos ismerete
• Pro-aktivitás, önállóság
• Team munka segítése és együttműködési képesség
• Kimagasló problémamegoldó képesség
• B kategóriás jogosítvány
• Fejlődési képesség

Előnyt jelent, ha
• Microsoft System Center termékcsalád ismerete
• Citrix XenDesktop és Vmware Horizon ismerete
• HyperConverged infrastruktúra ismeret
• VoIP technológiák ismerete
• Vékony és zéró kliensekben lévő jártasság
• IT biztonsági technológiák ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatások
• Fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):
• IT fejlesztés / Programozás
• IT support / Helpdesk

Munkavégzés helye:
Főként Budapest, esetenként Magyarország teljes területén illetve a környező országokban

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: info@easyholding.hu

Information

Kapcsolat

Easy Holding Zrt.