Informatikust keresünk a 13. kerületbe!

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-07-18 15:21:35
Hirdetések:

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához 13. kerületi munkahelyre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Informatikus

Feladatok:

- Gyártás és felhasználók támogatása
- Infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése
- Általános irodai szoftverek supportja
- Specifikus szoftverek üzemeltetése

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- Windows 7, 8, 10 ismeret
- Windows Server 2012, Active Directory ismeret
- Linux ismeret (SuSe Linux Enterprise)
- Német és/vagy angol nyelvtudás
- 1-2 év tapasztalat ilyen területen

Előnyök:

- VMWare ismeret
- Programozási ismeretek (Powershell, Java)

Juttatások:

- Fiatalos munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Alkalmazott jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
- Alapos betanulás
- Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési jegy, prémium, stb.)

Kapcsolat:

E-mail: job2149@prohumanallas.hu

Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Information

Kapcsolat

Prohuman 2004 Kft.