Telefonos operátor 6 órás részmunkaidőben

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-02-16 13:28:59
Hirdetések:  Profield Kft.

Feladatok:
• Lakástakarékpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek (meleg hívás) körében
• Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése
• Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban
• Hívások adminisztrációja
Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi)
• Kiváló kommunikációs és értékesítői készség
• Kitartó és terhelhető személyiség
Előnyök:
• Értékesítésben vagy call center-ben szerzett tapasztalat
Juttatások:
• Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások)
• Multinacionális háttér
• Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés technikai és szakmai ismeretek)
• Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a job3399@prohumanallas.hu e-mail címre küldje át.

Information

Kapcsolat