Csehül és szlovákul beszélő telefonos ügyfélszolgálatos

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-01-05 15:04:33
Hirdetések:

Turizmussal foglalkozó partnerünk hosszú távra munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Cseh és szlovák nyelveken beszélő telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:
- Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása cseh és szlovák nyelveken
- Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
- Ügyfelektől és belső társosztályoktól érkező e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
- A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása
- Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs vonal biztosítása

Elvárások:
- Cseh és szlovák aktív középfokú nyelvtudás
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
- Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség

Előnyök:
- Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat

Juttatások:
- Fix alapbér + nyelvpótlék + műszakpótlék + negyedéves bónusz
- Alkalmazotti státusz
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kapcsolat:
E-mail: job3570@prohumanallas.hu

Magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk bérigény megjelölésével.

Information

Kapcsolat