Villanyszerelő

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-08-09 13:50:22
Hirdetések:

Partnerünk a kelet-európai régióvezető autóalkatrész disztribútora keres villanyszerelő munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:
• létesítmények áramellátási rendszerének vezetékezése, szerelése, javítása,
• különböző fogyasztók villamos hálózatba kötése
• épületvillamosság és villamos berendezések üzemzavaránál felmerülő problémák feltárása és elhárítása
• elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata
• villamos gépek és berendezések karbantartása
• karbantartási-műszaki dokumentáció kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• villanyszerelő végzettség
• 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
• hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
• hosszú távú munkalehetőség
• bruttó 320.000Ft alapbér

Munkavégzés helye:
• 9. kerület

Jelentkezni a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címen, önéletrajz csatolásával, tárgy: villanyszerelő vagy érdeklődjön a 061/455-7045-ös telefonszámon.

Information

Kapcsolat

Humánia HRS Group Zrt.