Description

Vízvezeték szerelőt (f/n)

Az Ön feladatai:

– Gáz – és vízvezeték bekötése
– Szaniterek bekötése
– Szaniterek beszerelése

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)
– befejezett iskolai tanulmány, mint asztalos
– munkatapasztalat ezen a területen
– saját autó előny
– önálló munkavégzés
– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:

– Bér: 1500 euró/hó/nettó (172 munkaóra)
– Heti előleg (150-200Euro)
– Szállás a cég által szervezett és fizetett
– Német munkaszerződés
– Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
– Szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Kerjük, jelentkezése esetén a zárójelben irt pár sort vegye tudomásul:

„Ich stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten für den Bedarf des Rekrutierungsprozesses zu (gemäß dem Datenschutzgesetz vom hier bitte ergänzen.) zu“

Contact

Silverhand Hungary Kft