Nördlingen

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-05-06 15:44:20
Hirdetések:

WIG/MAG hegesztőt

Az Ön feladatai:
-WIG/MAG – hegesztés ( nemesfém, fekete acél)

Amit Öntől várunk:
– szakmai rajzok, tervrajzok olvasni tudása
– kommunikációs szintű német nyelvtudás
– tapasztalat előnyt jelent
– saját autó előny
– önálló munkavégzés
– kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:
– Bér: nettó 2000 euró/hó – szállást a munkaadó cég szervezi, munkavállaló fizeti
– túlórázási lehetőség
– német munkaszerződés
– német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
– szabadság
– személyes gondoskodás

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az emlitett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Kerjük, jelentkezése esetén a zárójelben irt pár sort vegye tudomásul:

„Ich stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten für den Bedarf des Rekrutierungsprozesses zu (gemäß dem Datenschutzgesetz vom hier bitte ergänzen.) zu“

Information

Kapcsolat

Silverhand Hungary Kft