Ingatlan Tanácsadót keresünk

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-06-30 15:51:59
Hirdetések:

Cégünkhöz olyan jókedvű, lendületes munkatársat keresünk, aki könnyedén tud kapcsolatokat teremteni, magabiztos, rendelkezik már értékesítési tapasztalatokkal és képes a folyamatos, magas színvonalú önálló munkavégzésre.

A RE/MAX a nemzetközi ingatlanpiacokon 1973 óta szerzett tapasztalatát sikeresen elkezdte terjeszteni Magyarországon is. Vevőinknek teljes körű szolgáltatást nyújtunk, legyen szó akár a megfelelő ingatlan megtalálásáról, vagy az egyszeri adásvételhez szükséges finanszírozás megszerzéséről, míg a tulajdonosok számára a hazai ingatlanpiac leghatékonyabb termékeivel teremtjük meg a legjobb áron történő értékesítés lehetőségét. Cégünk több mint 100 országban van jelen a világon, ezért a márka ismertségünk páratlan.

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

 Kellemes irodai munkahely, kiváló csapat, frekventált lokációkban elhelyezett irodáinkban.
 Teljesítményorientált jövedelem, az elvégzett feladatok alapján járó magas jutalék
 Az alap jutalékon felül idővel van több szintű előre lépési lehetőség ami több felelősséget és persze több jutalékot is eredményez.
 Hosszú távú fejlődési lehetőség
 Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség
 Nálunk az értékesítéssel kell csak foglalkoznod, nem a fotózással, alaprajz készítéssel ami sok idődet elvonja az értékesítéstől. Erre vannak nálunk szakemberek.

LEENDŐ FELADATAID:
 Ingatlant értékesíteni kívánó tulajdonosok felkutatása
 Ingatlanok felvétele: szerződések előkészítése.
 Ingatlanok hírdetése, a hírdetések menedzselése (ennek költségeit cégünk fizeti)

ELVÁRÁSUNK:
 Minimum érettségi
 Magyar nyelv, idegen nyelv ismerete előny.
 Számítógép felhasználói szintű ismerete, kezelési jártasság
 Értékesítési tapasztalat előny
 Pályakezdők és tapasztalt kollégák jelentkezését egyaránt várjuk

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
 Értékesítés, Kereskedelem
 Ingatlanértékesítő
 Félmunkaidő / Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest I., II., III., V., VI., VII., XII.

Information

Kapcsolat

Remax Kft