Mezőgazdasági gépszerelő

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-04-01 18:19:48
Hirdetések:

Hirdetési referenciaszám: SILV12/AHEU

Munkavégzés helye: Stuttgart, Ingolstadt, Erlangen, München

Munkakezdés: azonnal

Legyen biztos állása akár azonnal a SILVERHAND csapatával!

SILVERHAND vezető munkaerőközvetítő iroda Lengyelországból!

Németországra specializálódott munkaerőközvetítő cég vagyunk, mely szakmunkákra és kisegítő munkákra keres jelentkezőket. Kedvező ajánlatokat nyújtunk jelentkezőinknek megbízható munkáltatókkal, és természetesen szolgáltatásaink 100 % – ban költségmentesek.

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több

Az Ön feladatai:
• Mezőgazdasági gépek szerelése
• Mezőgazdasági gépen javítása

Amit Öntől várunk:
• kommunikációs német nyelvtudás (német munkáltató teszteli telefonon kiutazás előtt)
• befejezett iskolai tanulmány
• munkatapasztalat ezen a területen
• saját autó előny
• önálló munkavégzés
• kommunikációs készség, elkötelezettség, csapatszellem

Ajánlatunk:
• Bérezés: 2100 euró nettó/ hó, a szállást a munkáltató szervezi
• A szállást a munkavállaló fizeti
• Német munkaszerződés
• Német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
• Szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!

Information

Kapcsolat

Silverhand Hungary Kft