Budapest 5. kerületébe keresünk azonnali kezdéssel irodai és

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2015-11-18 13:16:01
Hirdetések:

Lendületesen fejlődő, Magyarország legdinamikusabban növekvő pénzügyi szolgáltatóival kapcsolatban álló cégünk telefonos és irodai pozícióba keres munkatársakat.
Álláshoz tartozó elvárások:
- önállóság
- kitartás, proaktivitás
- adatbázis kezelési készség
- középfokú végzettség (érettségi)
- széles látókörűség és eredményorientáltság
- elsőrendű kommunikációs és problémamegoldó képesség
Álláshoz kapcsolódó feladatok:
- Céges adatbázis kezelés
- Piacvezető termékek értékesítése
- képzéseken és értekezleteken aktív részvétel
- Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Telefonos és/vagy személyes úton lefolytatott kommunikáció
- Felhasználói szintű MS Office programok használata (world, excel)
Amit kínálunk:
- Meglévő ügyfélkör
- Rugalmas munkaidő
- Piacvezető termékek
- Változatos munkakör
- Magas szintű felkészítés
- Folyamatos továbbképzési lehetőségek
- Havi elszámolással fix + jutalékos bérezés
- Állandó mentorprogramon való részvétel
- Önállóan, de csapatban való munkavégzés
Előnyök:
- Önálló munkavégzés
- Pénzügyi végzettség
- MNB vizsga (anno: PSZÁF)

Érdeklődi fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: everolpakft@gmail.com

Information

Kapcsolat

Szentirmai Fruzsina