SZEMÉLYGÉPKOCSI-ELŐKÉSZÍTŐ

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2018-01-19 12:18:07
Hirdetések:  Sáfár Orsolya

Csoportvezető
munkakörbe munkatársat keres FÓTI telephelyére.

Feladatok:
• kézi autómosás, gépi autómosó kezelése, autóápolás, autók tisztasági felkészítése;
• takarítási munkák;
• az autók mozgatása a telephelyen, néha a telephely területén kívül;
• gondoskodás a munkaeszközökről, az operáció hatáskörébe tartozó eszközökről egyaránt (raktárfelelős)
• a csapat tagjainak irányítása, a munka szervezése és ellenőrzése.
Elvárások:
• középfokú végzettség
• „B” kategóriás jogosítvány;
• csapatban való együttműködési képesség;
• jó kommunikációs készség;
• 12 órás munkarend, váltott műszakok vállalása (rövid-hosszú hét).
Amit kínálunk
• versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
• dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
• kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés.

Munkavégzés helye:
Autocentrum AAA AUTO Kft., 2151 Fót Fehérkő utca 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan mellett)

E-mailben küldött önéletrajzzal: beata.bialaszek@aaaauto.hu

Information

Kapcsolat

Sáfár Orsolya