Álláshirdetés leírása

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk LÁNGVÁGÓ munkatársakat!

Feladatok:
-durvalemez és betonacél vágás;
-teherkötözés;
-egyéb raktári feladatok.

Elvárások:
-középfokú végzettség;
-erős fizikum;
-megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés.

Amit kínálunk:
-alapbér + cafetéria;
-teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
-hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig 07:00-16:00

Munkába állás: amilyen gyorsan lehetséges.

Érd.: 0630/4682882

Jelentkezni, a budapest@produkteam.hu e-mail címre elküldött önéletrajzzal lehetséges.

Kapcsolat

Produkteam Kft.

Idősgondozói állás HILGENben!
( / Külföldi állások)

noimage
09-05-2019

Az MX500 globális vállalkozókat hoz létre
( / Otthon végezhető munka)

noimage
12-12-2016

Ingatlanértékesítő és/vagy pénzügyi referens munkatársakat k
( / Értékesítői állások)

noimage
02-16-2016

Szigetszentmiklósra éjszakás műszakba keresünk targoncásokat
( / Raktáros állások)

noimage
09-27-2015