Jogi Referens

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-12-07 15:29:48
Hirdetések:

Településmarketinggel foglalkozó szervezet jogi referens munkatársat keres.
Feladatok:
1. aktív részvétel településmarketing projektek előkészítésében:
- részvétel tárgyalásokon,
- jogi háttér alapos ismerete (adatvédelem, szerzői jog, védjegy jog)
- szerződések megírása, felülvizsgálata,
- jogi állásfoglalások elkészítése
2. aktív részvétel településmarketing projektek megvalósításában
- előadások megtartása,
- tanácsadás
- hivatalos szervezetekkel való kapcsolattartás, ügyintézés (SZTNH, NAIH)
Elvárások:
- jogi végzettség (szakvizsga nem szükséges)
- alaposság, precizitás
- rugalmasság
- mobilitás (a munkavégzés sok utazást igényel)
Amit ajánlunk:
- hosszú távú munkalehetőség
- szerződéskötés és kifizetések projektalapon történnek
- rugalmas munkaidő, más munka vagy állás mellett is végezhető feladatok
- változatos feladatok, fejlődési lehetőség
Jelentkezni 2016.december 31-ig lehet az emkakft@emkakft.hu e-mail címen lehet.
További információt a 20/266-9828 telefonszámon kérhet.

Information

Kapcsolat

EMKA Tanácsadó Kft.