Description

Munkaügyi asszisztens - Dunakeszi

Alábbi hirdetésünkkel részmunkaidős munkatársat keresünk élelmiszeripari termékek kereskedelmével foglalkozó cég csapatába. Partnerünk több, mint 20 éve az észak-közép magyarországi régió meghatározó nagykereskedője.
Várjuk megváltozott munkaképességűek jelentkezését is!

Feladatok:
• nyilvántartások vezetése;
• jelenléti ívek begyűjtése;
• aktív részvétel a bérszámfejtés előkészületében;
• bérjegyzékek, utalványok kiosztása dolgozóknak;
• részvétel a toborzás- kiválasztásban.

Elvárások a leendő munkatárssal kapcsolatban:
• érettségi bizonyítvány;
• felhasználói szintű számítógépes (Word, Excel) ismeretek;
• jó kommunikáció, talpraesettség, megbízhatóság.

Amit nyújtunk:
• hosszútávú, bejelentett munkaviszony;
• nyugodt, stabil munkahely;
• befogadó, családias környezet;
• Cafetéria.

Munkaidő: hétköznapokon 8:00 és 14:00 között, igény szerint leegyeztethető más beosztás is.
Munkavégzés helye: Dunakeszi
Munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát. Kizárólag megváltozott munkaképességűek (leszázalékoltak) jelentkezését várjuk.

Űrlap:

További lehetőségeink:
www.produkteam.hu

Contact

Produkteam Kft.