Description

Stabil hátterű magyar tulajdonban lévő, HR profilú cég, megbízható munkatársat keres fiatalos csapatába bérszámfejtő munkakörbe, részmunkaidőben.

Feladatok:
• Munkabér és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése
• Havi adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése a hatóságok, a pénztárak és egyéb szervek részére
• Munkabérek átutalásának előkészítése
• Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel
• Kapcsolattartás ügyfelekkel
• Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
• Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése
• Tanácsadási feladatok ellátása bérszámfejtést érintő kérdésekben
Elvárások:
• Felsőfokú végzettség és minimum középfokú szakirányú végzettség
• TB ügyintézői képesítés előnyt jelent
• Minimum 3 év bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
• Microsoft Office programok (Word, Excel) magabiztos használata
• Jogszabályok naprakész ismerete (TB és munkajogi törvények)
• Határidők pontos betartása
• Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

Amit ajánlunk:
• Változatos munka, szakmai kihívás
• Lendületes, barátságos munkakörnyezet
• Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő (napi 4-6 óra)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

oneletrajz@wywex.com

Contact

Polyák Éva