Bér és Tb ügyintéző (Tatabányától max. 20 percnyi autóútra)

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-01-02 13:42:10
Hirdetések:

Tatabánya környéki autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk az alábbi pozícióba munkatársat

Bér és Tb ügyintéző

Pozícióban az Önre váró feladatok:
Havi bérszámfejtési feladatok ellátása
Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások készítése
Teljes körű TB ügyintézés
Munkatársak ki-, és beléptetésével kapcsolatos ügyintézés
Szabadság nyilvántartások vezetése
Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
Hivatalokkal történő kapcsolattartás
Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése

Elvárások Önnel szemben:
Aktív naprakész Tb és bérszámfejtési ismeretek
Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat

A pozíció betöltése kapcsán előnyt jelent:
Termelő cégnél szerzett tapasztalat
BérLux vagy Nexon bérszámfejtési program ismerete
Amit partnerünk kínál:

Bejárás támogatása a törvényi előírtnál magasabb összegben történik
Speciális technológia miatti rendkívül stabil vállalati háttér
Amennyiben a pozíció felkelkette az érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a következő email címek egyikére: allas@whc.hu; franknagy.adrienn@whc.hu és kecskemeti.katalin@whc.hu

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016

Information

Kapcsolat

WHC Kft.