Description

Az Esernyős Óbudai Kulturális, Turisztikai és Információs Pont Nonprofit Kft. turisztikai referens pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:
• aktív részvétel Óbuda-Békásmegyer városrész turisztikai vonzeröjének további növelése érdekében tett szakmai munkában,
• a kerületben turizmussal foglalkozókkal való kapcsolattartás,
• turisztikai termékek kidolgozása,
• a városrész turisztikai pozicionálása,
• munkája révén vendégéjszakák és helyi költések növelése,
• feladata elősegíteni az új kerületi turisztikai koncepció megalkotását, valamint az abból születő akcióterv lebonyolítását és kommunikációját elkészíteni, koordinálni,
• referensként feladata az információadás, magyar és külföldi vendégeknek való segítségnyújtás.
Elvárások:
• termékfejlesztésben, koncepció- és stratégia alkotásban való jártasság,
• tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
• jó kommunikációs és fogalmazókészség,
• határozottság,
• önálló munkavégzésre, projektvezetésre való alkalmasság,
• értékesítés központú, gyakorlatias szemlélet
Előny:
• az angolon kívül más idegen nyelv ismerete
• település- és városmarketing téren szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat
• szakirányú végzettség

Amit nyújtunk:
• bejelentett, főfoglalkozású munkaviszony
• biztos tulajdonosi háttér
• kellemes-, modern környezet, fiatalos csapat
• cafetéria

A fényképes pályázatokat, bér igény megjelölésével, a molnar.melinda@esernyos.hu e-mail címre várjuk .

Contact

Molnár Melinda