Külkereskedelmi ügyintézőt keresünk (export-import)

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2017-01-13 09:15:19
Hirdetések:

A 3DHISTECH a digitális mikroszkópok fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.
A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:
Külkereskedelmi ügyintéző
Feladatok:
 a cég által forgalmazott termékek, illetve azok alkatrészeinek export-import ügyintézésével kapcsolatos teendők ellátása, dokumentálása
 árlisták kezelése, ajánlatok készítése
 külföldi rendelések fogadása, egyeztetése, ellenőrzése
 rendelés visszaigazolás készítése vállalatirányítási rendszerben, továbbítása a vevő és a gyártási szakterület felé
 elkészült áru kiszállításának okmányozása, számlázása, vevő értesítése a kiszállításról
 upgrade-re, javításra visszajövő gépek fogadása, érkeztetése, vámkezeltetése az újra kiküldés intézése, számlázás
 customer service front office feladatok (kivéve műszaki hibák bejelentése),
 külföldi partnerekkel (B2B) kapcsolattartás angol nyelven
 jelentések, riportok készítése

Elvárások:
 minimum középfokú közgazdasági / külkereskedelmi végzettség (szakközépiskola vagy OKJ)
 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
 tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
 gyakorlott számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook
 önállóság, precizitás, határozott személyiség
 erős kommunikációs készség, csapatszellem

Előnyök:
 felsőfokú szakirányú végzettség
 vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
 tárgyalóképes német nyelvtudás
 egészségügyi, műszaki érdeklődés
 orvostechnikai eszközök piacán való jártasság, tapasztalat

Amit kínálunk:
 az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának
lehet a tagja
 szakmai és személyes fejlődési lehetőség, meglévő szakmai tudás mélyítése

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem, töltse fel magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát
’Export’ jeligével a 3DHISTECH Kft. Karrieroldalára: http://www.3dhistech.com/jelentkezes.

Information

Kapcsolat

3DHISTECH Kft.