Cikk-törzsadat adminisztrátor

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-07-22 12:17:57
Hirdetések:

Országos, kereskedelemmel foglalkozó partnerünk részére keresünk Cikk-törzsadat adminisztrátor munkatársat, budaörsi munkavégzésre.
Feladatok:
• Cikkek belistázása a beszerzéstől kapott információk alapján a vállalatirányítási rendszereibe
• a már belistázott termékek cikk-törzsadatának folyamatos karbantartása, különös tekintettel az élelmiszerekre vonatkozó általános jogszabályok előírásaira
• cikk-törzsadatok folyamatos karbantartása
• folyamatos karbantartás beszerzőkkel, asszisztensekkel, a beszállítókkal valamit az adatbankokkal
Elvárások:
• középfokú végzettség
• Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
• Közepes angol nyelvtudás szóban írásban
Munkavégzés helye:
Budaörs, céges járat biztosított!
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Information

Kapcsolat

Humánia HRS Group Zrt.