LENGYEL - EXPORT SALES REPRESENTATIVE

Álláshirdetés feladásának dátuma: 2016-06-28 17:20:56
Hirdetések:

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő Vállalatunk,
budapesti központjába

munkatársat keres.

Feladatok:

• teljeskörű kapcsolattartás az adott országra vonatkozóan az adott ország anyanyelvén
• meglévő partnerkörrel való kapcsolattartás, elsősorban írásban
• árajánlatok készítése
• beérkező rendelések teljeskörű lebonyolítása
• reklamációk kezelése
• kintlévőség kezelése
• export üzletkötőkkel és egyéb társosztályokkal történő hatékony kapcsolattartás

Elvárás:
• lengyel nyelv magas szintű ismerete
• adminisztratív munkavégzésben való jártasság
• ügyfélorientált látásmód
• gyors, precíz, pontos munkavégzés
• önállóság, határozottság,
• esetenként monoton munkavégzésre való alkalmasság

Előny
• Közép- vagy felsőfokú külkereskedelmi végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk
Dinamikus, fiatal csapat, kiváló munkahelyi légkör, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, Népliget
Munkavégzés ideje: hétfőtől- péntekig, 8:30-17:00

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével kérjük, küldje el a job2060@prohumanallas.hu címre.

Information

Kapcsolat