Description

Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnek, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Jelenleg a dunaharaszti iparterületen lévő kereskedelmi és gyártó tevékenységet folytató partnerünkhöz keresünk bővülő létszám miatt németül beszélő asszisztens kollégát. Jó munkakörülmények között, egy családias hangulatú csapat várja az új munkatársat, aki a főkönyvelővel összhangban tudna dolgozni. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• általános adminisztráció;
• gépjárművek nyilvántartása;
• biztosítások rendben tartása;
• kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel;
• statisztikák, kimutatások készítése.

Elvárások:
• német nyelvtudás;
• precizitás; önálló munkavégzés.

Egyéb információk:
• munkavégzés helye: Dunaharaszti, Ipartelep;
• céges busz indul: Dunavarsány, Szigethalom, Budapest – Soroksár;
• munkaidő: teljes munkaidő, 8:00-16:30;
• munkába állás időpontja: amilyen gyorsan lehetséges;
• alkalmazotti munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét(!).
Jelentkezési űrlap: http://produkteam.hu/oneletrajz/asszisztens_dunaharasztiban

Contact

Produkteam Kft.
36 1 267 9010