Description

Magyarország vezető energetikai vállalatcsoportjához keresünk munkatársat
PÉNZÜGYI ELSZÁMOLÁSI REFERENS
(REF.:1777)
munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai
• Bankfeldolgozás analitikus és főkönyvi könyvelése.
• Banki alszámlaforgalom teljes körű, naprakész feldolgozása.

Elvárások a jelentkezővel szemben
• Szakirányú középfokú végzettség
• Szervezze meg hatékonyan és végezze önállóan, határidőre saját feladatait.
• Segítse az azonos feladatokat végző munkatársát.
• Jelezze munkahelyi vezetője felé a munkája során felmerülő akadályozó tényezőket, illetve a munkájához szükséges eszközökben, folyamatokban tapasztalt rendellenes működést.

Munkavégzés helye
• Pécs

A szerződés jellege
• Határozott idejű, 2017.12.31-ig

Amit megbízónk kínál
• Stabil vállalati háttér
• Multinacionális környezet
• Kulturált munkakörülmények
• Vállalati cafeteria

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyába írja bele: „Pénzügyi elszámolási referens”

Contact

Dologidő Kft.
06205012582